0%

درباره ما

خانه / درباره ما

درباره ما

تاریخچه شرکت فرآوری سبوس کندوج

شرکت فرآوری سبوس کندوج در سال ۱۳۸۵ به عنوان یک کارخانه روغن کشی واقع در شهرک صنعتی صومعه سرا در استان گیلان تاسیس شد. در طی‌ دوره‌ فعالیت خود این شرکت توانسته است با بهره گیری از امکانات و ظرفیت‌های تخصصی خود در زمینه تامین سفارشات داخلی‌، نام خود را در زمره شرکت‌های فعال در صنعت روغنکشی و دام و طیور مطرح و جایگاه تجاری خود را در عرصه‌های داخلی‌ و بین‌المللی ثبت نماید.
این شرکت در طول حیات خود و در مواجهه با فراز و نشیب‌‌های مختلف با کسب تجربه و مهارت‌های بسیار، امروزه یکی‌ از استوانه‌‌های صنعت روغنکشی و دام و طیور در کشور بوده و با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و ورزیده، آمادگی ارائه انواع خدمات متنوع بازرگانی در این صنعت را دارا است. این شرکت در طول دوره‌ فعالیت در زمینه تجارت خارجی‌، توانسته است با شناخت کامل از بازارهای جهانی‌ و عرضه کنندگان معتبر این حوزه نسبت به واردات انواع دانه‌های روغنی در سطح انبوه اقدام نماید، همچنین این شرکت در بازار داخلی‌ نیز اقدام به توزیع گسترده این اقلام می‌‌نماید.

 

خدمات 

  • ظرفیت روغنکشی روزانه دویست تن
  • ظرفیت تصفیه روغن روزانه یکصد تن
  • ظرفیت ذخیره روغن پنج هزار تن
  • ظرفیت ذخیره انواع دانه ده هزار تن

 

مهمترین اقلام ارائه شده توسط این شرکت
روغن خام، انواع کنجاله بصورت پرک و پلت، ذرت، جو، گندم و اسید چرب، انواع روغن جهت مصارف دام و طیور، لسیتین خوراکی و دامی است.

 

واردات
شرکت سبوس کندوج در راستای تامین نیاز متقاضیان اقدام به واردات انواع روغن خام و دانه‌‌های روغنی مانند کلزا، سویا و آفتابگردان می‌‌نماید.