مشاوره واردات

در رقابت‌های جهانی موجود در عصر حاضر باید محصولات متنوع را با توجه به درخواست مشتری در دسترس وی قرار داد. درخواست مشتری بر کیفیت بالا و خدمت رسانی سریع موجب افزایش فشارهایی شده است که قبلا وجود نداشته است، درنتیجه شرکت‌ها بیش از این نمی‌توانند به تنهایی از عهده تمامی کارها برآیند. در بازار رقابتی موجود، بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی علاوه بر پرداختن به سازمان و منابع داخلی، خود را به مدیریت و نظارت بر منابع و ارگان مرتبط خارج از سازمان نیازمند یافته‌اند. مساله کلیدی در یک زنجیره تامین، مدیریت و کنترل هماهنگ تمامی این فعالیت‌هاست. مدیریت زنجیره تامین پدیده‌ای است که این کار را به طریقی انجام می‌دهد که مشتریان بتوانند خدمت قابل اطمینان و سریع را با محصولات با کیفیت در حداقل هزینه دریافت کنند. از سوی دیگر مدیریت زنجیره تامین بر رویکرد مشتری محور استوار است. بر این اساس، ارتباط به موقع و کامل بین همه عناصر زنجیره تامین برای اطلاع از نیازهای مشتری و میزان تامین نیازها از ضروریات زنجیره است.
مدیریت جریان مواد، اطلاعات نیروی انسانی، سرمایه و تجهیزات از مفاهیم اصلی موفقیت در واحدهای صنعتی می‌باشد. مرتبط نمودن این پنج جریان، باعث تغییراتی بنیادی در یک سیستم میشود که بر تصمیم گیری‌ها، سیاستگذاری‌ها، تشکیلات سازمانی و فرصت سرمایه‌گذاری موثر است. در قرن ٢١، سازمانها، با افزایش پیچیدگی در فرآیند تولید و تجارت مواجه شده‌اند. هم اکنون با توسعه رقابت جهانی می‌بایست محصولات متنوع در زمان و مکان مناسب در دسترس مشتری قرار گیرد. در مدیریت زنجیره تامین شرکت‌ها قصد دارند با همکاری یکدیگر و ایجاد هم‌افزایی لازم بتوانند تصمیمات استراتژیک کارایی بگیرند.
با توجه به اینکه یکی از اصلی‌ترین مواد غذایی مورد نیاز توسط مردم را روغن‌ها و چربی‌ها تشکیل می‌دهند، صنعت روغن نباتی و خوراک دام یکی از بزرگترین صنایع موجود چه در سطح جهانی و چه در سطح ملی است. مجموعه آرین طعم نیز بر آن است با استفاده از امکانات فنی و دانش تجربی خود در زمینه مدیریت زنجیره تامین مواد اولیه، نقشی پر رنگ در گردش چرخه اقتصادی کشور ایفا نماید.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت فرآوری سبوس کندوج محفوظ می باشد .